Montaż turbospreżarek

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów korzystających z nowoczesnego wyposażenia. Dzięki takim atutom zapewniamy profesjonalny montaż turbosprężarek po czyszczeniu, wymianie elementów i ich wyważeniu. Regeneracja wiąże się z koniecznością rozebrania urządzenia na czynniki pierwsze. Po wykonaniu wszystkich czynności niezbędne jest fachowe złożenie sprzętu. Proces montażu ma bardzo duży wpływ na końcową sprawność i niezawodność urządzenia. Specjaliści zatrudnieni przez naszą firmę wykonują wszystkie zadania (w tym montaż) w sposób szybki, ale z jednoczesnym zachowaniem najwyższego możliwego poziomu dokładności.

Fachowy montaż zapewniany przez naszą firmę sprawia, że wszystkie oferowane przez nas turbosprężarki charakteryzują się parametrami, które są porównywalne z nowym sprzętem. W czasie montażu korzystamy wyłącznie z oryginalnych, nowych części zamiennych, dzięki którym jakość urządzeń spełnia bardzo rygorystyczne wymagania. Posiadamy sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu sprawdzamy czy po montażu występują jakieś nieszczelności oraz inne problemy. Regeneracja razem z montażem to usługi, na które udzielamy gwarancji.

Jesteśmy pewni doświadczenia, kwalifikacji oraz umiejętności naszego personelu. Posiadamy również wydajny i niezawodny sprzęt. Dzięki temu urządzenie jest dobrze zmontowane oraz działa w sposób niezawodny przez bardzo długi czas oraz nawet w przypadku bardzo intensywnego użytkowania.