Sprzedaż turbosprężarek

Nasza firma to zespół fachowców, którzy świadczą profesjonalne usługi z zakresu regeneracji, naprawy, diagnostyki i montażu turbosprężarek. W naszym asortymencie można znaleźć bardzo dużą liczbę turbosprężarek już po regeneracji. Sprzęt tego rodzaju posiada parametry podobne do nowych turbin. Cały proces regeneracji może zostać przyspieszony, ponieważ przyjmujemy zużyte lub uszkodzone turbiny i za dopłatą w zamian za nie oddajemy już zregenerowane urządzenie. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, dzięki któremu klient nie czeka długo na swoje wyposażenie, a my możemy spokojnie regenerować kolejne turbiny w jak najbardziej dokładny sposób.

Jeśli chodzi o proces sprzedaży to jest on bardzo łatwy i wygodny dla klienta. Po złożeniu zamówienia drogą telefoniczną, sms-ową lub za pośrednictwem poczty e-mail, zostanie ono przez nas zweryfikowane, po czym wyślemy kuriera ze zregenerowaną turbiną pod wskazany adres. Za turbosprężarkę pobrana zostanie płatność za pobraniem przez kuriera. Można mu od razu oddać starą turbinę lub wysłać ją do naszej pracowni po kilku dniach.

Klienci oddające zużyte turbiny mogą otrzymać zregenerowane turbosprężarki w cenie około 700 złotych. Obsługa wysyłkowa jest naszym największym atutem, ponieważ dzięki niej oferta naszej firmy dociera do wszystkich zainteresowanych firm oraz klientów indywidualnych z całego obszaru naszego kraju. Należy dodać, że wszystkie sprzedawane przez nas turbosprężarki po regeneracji są regenerowane i naprawiane przez nas. Dzięki temu gwarantujemy, że w każdym procesie korzystaliśmy z nowoczesnego sprzętu oraz oryginalnych, wysokiej jakości części zamiennych.

[Głosów:3    Średnia:2.7/5]