Cennik

Cena za regeneracją turbosprężarki zaczyna się od 500 zł. Jeżeli jakakolwiek firma proponuje Ci niższą cenę to oznacza, że najprawdopodobniej w procesie regeneracji nie zostały użyte sprawdzone i polecane części od europejskich firm lecz chińskie zamienniki.

Na stanie mamy około tysiąca już gotowych, zregenerowanych turbosprężarek czekających na klientów. W większości przypadków koszt zregenerowanej turbosprężarki (na wymianę) to około 700zł.

Zachęcamy do skorzystania z naszej opcji wysyłkowej:

zamawiasz emailem, smsem lub przez telefon –>wysyłamy kuriera z płatnością za pobraniem –>oddajesz kurierowi starą turbosprężarkę lub odsyłasz w ciągu kilku dni.

Na każdą turbosprężarkę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Używany podzespołów zalecanych przy regeneracji danej turbosprężarki.

Przestrzegamy przed zamawianiem turbosprężarek u sprzedawców na Allegro sztucznie zaniżających ceny. Zwykle obejmują one częściową regenerację turbosprężarki i w efekcie końcowym rachunek wychodzi znacznie wyższy niż oferta.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się