Regeneracja turbosprężarek

Specjalistyczny serwis regenerujący turbosprężarki. Naprawiamy turbo do większości pojazdów.

Regeneracja turbosprężarek Ursus – naprawa turbiny

Kolejną obsługiwaną przez nas dzielnicą Warszawy jest Ursus położony najdalej na zachód. Jest to więc dzielnica znajdująca się w lewobrzeżnej części miasta. Prezentowany obszar graniczy z Bemowem i Włochami oraz gminą Michałowice i Ożarów Mazowiecki. Od zachodu dzielnica ta graniczy z Piastowem. W latach 1952-1977 było to samodzielne miasto. Powierzchnia tej dzielnicy to trochę ponad 9 kilometrów kwadratowych, a jej liczba mieszkańców to ponad 57 tysięcy osób. Pod względem powierzchni jest to jedna z najmniejszych dzielnic stolicy, jednak jeśli chodzi o gęstość zaludnienia to jest ona jedną z największych na terenie tego miasta.

Ursus największą sławę zyskał dzięki nieistniejącym obecnie zakładom mechanicznym, w których były produkowane ciągniki marki Ursus. Duża gęstość zaludnienia jest spowodowana istnieniem wielu punktów handlowych oraz osiedli mieszkalnych. Ludzie mają dostęp do wszystkiego co jest im potrzebne. Warto też wspomnieć o atrakcyjnych obszarach zielonych. Na terenie Ursusa znajdują się bowiem trzy parki: Czechowicki, Hassów i Achera.

Bogactwo obszarów zielonych oraz duża gęstość zaludnienia na dość małym obszarze przekładają się na dość duże natężenie ruchu drogowego. Wielu mieszkańców opisywanej dzielnicy posiada własne samochody. Oprócz tego działa tutaj wiele warsztatów samochodowych. Do wszystkich użytkowników pojazdów z turbosprężarkami kierujemy swoją fachową ofertę dotyczącą napraw takich elementów.

Nasza firma mieści się w Warszawie, więc mieszkańcy Ursusa oraz warsztaty samochodowe działające na tym obszarze mogą po prostu przyjechać do naszej pracowni w celu zlecenia nam naprawy lub regeneracji turbosprężarki. W naszym magazynie znajduje się bardzo wiele turbin, które już przeszły takie procesy, więc bardzo często można od razu otrzymać sprzęt w doskonałym stanie technicznym. Dzięki nam można uniknąć kosztownego kupna nowej turbosprężarki.

Wszystkie zadania wykonujemy z dużą dokładnością, przy zachowaniu szybkiego tempa pracy. Radzimy sobie również z bardziej skomplikowanymi usterkami. Nic więc dziwnego, że z naszej oferty korzystają klienci indywidualni, firmy, warsztaty samochodowe, a nawet autoryzowane stacje serwisowe.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się