Regeneracja turbosprężarek

Specjalistyczny serwis regenerujący turbosprężarki. Naprawiamy turbo do większości pojazdów.

Regeneracja turbosprężarek Bemowo – naprawa turbiny

Bemowo jest dzielnicą Warszawy, która znajduje się w lewobrzeżnej części stolicy i graniczy z zachodnim powiatem warszawskim, Bielanami, Żoliborzem, Wolą, Włochami i Ursusem. Powierzchnia Bemowa to prawie 25 kilometrów kwadratowych. Na terenie tej dzielnicy mieszka prawie 120 tysięcy osób.

Niezwykle istotnym punktem prezentowanej dzielnicy jest Lotnisko Babice oraz lądowisko, które skupia wiele jednostek wojskowych, a także Wojskową Akademię Techniczną. Na obszarze Bemowa działają różne jednostki wojskowe. Dodatkowo można tutaj znaleźć wiele zabytków i miejsc publicznych, takich jak na przykład Biblioteka Publiczna, Park Leśny, Wojskową Akademię Techniczną, forty dawnej Twierdzy Warszawa, itp. Dodatkowo w Bemowie działa ciepłownia, Instytut Energetyki czy też Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy.

W związku z powyższymi informacjami, Bemowo jest codziennie odwiedzane przez wielu ludzi. Ruch drogowy jest bardzo intensywny. Wielu posiadaczy pojazdów mieszkających na terenie Bemowa lub odwiedzających tą dzielnicę, posiada auta z silnikami wyposażonymi w turbosprężarki. Czasami awarie takich urządzeń mogą doprowadzić do poważnych problemów z dynamiką i ekologicznością pojazdu.

Na szczęście mieszkańcy Bemowa mogą skorzystać z naszych usług. Nasza pracownia znajduje się na terenie Warszawy, więc wystarczy po prostu dostarczyć nam uszkodzoną lub zużytą turbinę. Jeśli posiadamy na stanie dany model sprzętu to od razu dokonamy wymiany turbiny na już zregenerowane urządzenie. W związku z tym każdy mieszkaniec Bemowa będzie miał możliwość szybkiej i taniej wymiany sprzętu na taki, który będzie działał niezawodnie przez długi czas. Jest to o wiele lepsze i tańsze rozwiązanie niż zakup nowej turbosprężarki.

Warto zaznaczyć, że współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi. Do skorzystania z oferty zachęcamy również firmy transportowe oraz posiadające floty pojazdów, warsztaty samochodowe, stacje serwisowe oraz autoryzowane serwisy pojazdów z Bemowa. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz udzielamy gwarancji na przekazane przez nas turbosprężarki po regeneracji.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się