Kilka słów o firmie

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu naprawy oraz regeneracji turbosprężarek. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń tego typu stosowanych w różnych rodzajach, markach i modelach pojazdów. Radzimy sobie z elementami pochodzącymi od wielu znanych producentów z całego świata.

Jesteśmy zespołem fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie branżowe. Zapewniamy standardowe usługi naprawcze i regeneracyjne, a także oferujemy pomoc w przypadku bardziej skomplikowanych problemów. Oczywiście standardowe usługi są wykonywane błyskawicznie, natomiast na bardziej złożone naprawy potrzebujemy odrobinę więcej czasu.

Gwarantujemy obsługę klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstw zainteresowanych naszymi usługami. Dodatkowo oferujemy usługi naprawcze dla klientów z całej Polski bez konieczności odwiedzania naszej pracowni. Wystarczy tylko wysłać nam turbosprężarkę, a my wykonamy odpowiednią usługę.

Warto zaznaczyć, że nie tylko naprawiamy popsute i uszkodzone turbosprężarki, ale również dokonujemy regeneracji urządzeń, które po prostu zużyły się po pewnym czasie. Dzięki naszej pomocy takie turbosprężarki działają jak nowe.