Kilka słów o firmie

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu naprawy oraz regeneracji turbosprężarek. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń tego typu stosowanych w różnych rodzajach, markach i modelach pojazdów. Radzimy sobie z elementami pochodzącymi od wielu znanych producentów z całego świata.

Jesteśmy zespołem fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie branżowe. Zapewniamy standardowe usługi naprawcze i regeneracyjne, a także oferujemy pomoc w przypadku bardziej skomplikowanych problemów. Oczywiście standardowe usługi są wykonywane błyskawicznie, natomiast na bardziej złożone naprawy potrzebujemy odrobinę więcej czasu.

Gwarantujemy obsługę klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstw zainteresowanych naszymi usługami. Dodatkowo oferujemy usługi naprawcze dla klientów z całej Polski bez konieczności odwiedzania naszej pracowni. Wystarczy tylko wysłać nam turbosprężarkę, a my wykonamy odpowiednią usługę.

Warto zaznaczyć, że nie tylko naprawiamy popsute i uszkodzone turbosprężarki, ale również dokonujemy regeneracji urządzeń, które po prostu zużyły się po pewnym czasie. Dzięki naszej pomocy takie turbosprężarki działają jak nowe.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się