Regeneracja turbosprężarek

Specjalistyczny serwis regenerujący turbosprężarki. Naprawiamy turbo do większości pojazdów.

Regeneracja turbosprężarek Wola – naprawa turbiny

Nasza firma obsługuje również wszystkich zainteresowanych klientów z Woli. Jest to jedna z 18 dzielnic Warszawy położona w lewobrzeżnej części stolicy. Graniczy ona z Żoliborzem, Śródmieściem, Ochotą, Włochami oraz Bemowem. Powierzchnia tej dzielnicy to trochę ponad 19 kilometrów kwadratowych zamieszkiwanych przez ponad 138 tysięcy mieszkańców.

wola

Krzysztof Dudzik (User:ToSter), CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, Wikimedia Commons

Jest to historycznie znana dzielnica, w której odbywały się wybory kolejnych królów Polski w czasach wolnej elekcji. W 1831 roku z Rosjanami walczyli tutaj Józef Sowiński oraz Józef Bem. Podczas powstania warszawskiego Niemcy masowo mordowali mieszkańców tej dzielnicy. Teren ten posiada więc wysoką wartość historyczną i w związku z nią na obszarze Woli można znaleźć wiele zabytków.

Jeśli chodzi o zabytkowe obiekty to na terenie Woli znajdują się atrakcyjne pałacyki Biernackich i Bogusławskiego. Znajduje się tam również Reduta Ordona oraz Fort Sowińskiego. Na tym terenie znajdują się liczne kościoły rzymskokatolickie i innych wyznań (tak samo jak cmentarze).

Duża gęstość zaludnienia oraz liczne zabytki przyciągające turystów to czynniki wpływające na zwiększenie natężenia ruchu drogowego na terenie Woli. W związku z tym w dzielnicy tej można znaleźć wielu zmotoryzowanych użytkowników, którzy od czasu do czasu mogą potrzebować pomocy fachowców działających w branży motoryzacyjnej. Takich fachowców zatrudnia między innymi nasza firma.

W skład naszych usług wchodzi wykonywanie zleceń związanych z fachową regeneracją oraz naprawą turbosprężarek. Dzięki temu bardzo profesjonalnie naprawiamy te komponenty odpowiadające za zapewnienie właściwego poziomu dynamiki auta. Regenerujemy również zużyte turbosprężarki. Klienci z Woli nie muszą angażować firm kurierskich w dostarczanie i odbiór turbin, ponieważ nasza firma mieści się w Warszawie. Wystarczy odwiedzić naszą pracownię i oddać nam urządzenie. Bardzo często klient otrzyma od razu zregenerowaną turbinę w miejsce oddawanej, ponieważ w asortymencie posiadamy wiele turbosprężarek już po regeneracji.

Na każde zregenerowane i naprawione urządzenie udzielamy gwarancji. Sprzęt taki działa niezawodnie przez długi czas, więc rozwiązanie to jest o wiele lepsze od kupna nowych turbin, które są bardzo drogie.