Regeneracja turbosprężarek

Specjalistyczny serwis regenerujący turbosprężarki. Naprawiamy turbo do większości pojazdów.

Regeneracja turbosprężarek Wola – naprawa turbiny

Nasza firma obsługuje również wszystkich zainteresowanych klientów z Woli. Jest to jedna z 18 dzielnic Warszawy położona w lewobrzeżnej części stolicy. Graniczy ona z Żoliborzem, Śródmieściem, Ochotą, Włochami oraz Bemowem. Powierzchnia tej dzielnicy to trochę ponad 19 kilometrów kwadratowych zamieszkiwanych przez ponad 138 tysięcy mieszkańców.

Jest to historycznie znana dzielnica, w której odbywały się wybory kolejnych królów Polski w czasach wolnej elekcji. W 1831 roku z Rosjanami walczyli tutaj Józef Sowiński oraz Józef Bem. Podczas powstania warszawskiego Niemcy masowo mordowali mieszkańców tej dzielnicy. Teren ten posiada więc wysoką wartość historyczną i w związku z nią na obszarze Woli można znaleźć wiele zabytków.

Jeśli chodzi o zabytkowe obiekty to na terenie Woli znajdują się atrakcyjne pałacyki Biernackich i Bogusławskiego. Znajduje się tam również Reduta Ordona oraz Fort Sowińskiego. Na tym terenie znajdują się liczne kościoły rzymskokatolickie i innych wyznań (tak samo jak cmentarze).

Duża gęstość zaludnienia oraz liczne zabytki przyciągające turystów to czynniki wpływające na zwiększenie natężenia ruchu drogowego na terenie Woli. W związku z tym w dzielnicy tej można znaleźć wielu zmotoryzowanych użytkowników, którzy od czasu do czasu mogą potrzebować pomocy fachowców działających w branży motoryzacyjnej. Takich fachowców zatrudnia między innymi nasza firma.

W skład naszych usług wchodzi wykonywanie zleceń związanych z fachową regeneracją oraz naprawą turbosprężarek. Dzięki temu bardzo profesjonalnie naprawiamy te komponenty odpowiadające za zapewnienie właściwego poziomu dynamiki auta. Regenerujemy również zużyte turbosprężarki. Klienci z Woli nie muszą angażować firm kurierskich w dostarczanie i odbiór turbin, ponieważ nasza firma mieści się w Warszawie. Wystarczy odwiedzić naszą pracownię i oddać nam urządzenie. Bardzo często klient otrzyma od razu zregenerowaną turbinę w miejsce oddawanej, ponieważ w asortymencie posiadamy wiele turbosprężarek już po regeneracji.

Na każde zregenerowane i naprawione urządzenie udzielamy gwarancji. Sprzęt taki działa niezawodnie przez długi czas, więc rozwiązanie to jest o wiele lepsze od kupna nowych turbin, które są bardzo drogie.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się