Regeneracja turbosprężarek

Specjalistyczny serwis regenerujący turbosprężarki. Naprawiamy turbo do większości pojazdów.

Regeneracja turbosprężarek Targówek – naprawa turbiny

Kolejną warszawską dzielnicą obsługiwaną przez naszą firmę jest Targówek. Obszar ten znajduje się w prawobrzeżnej części Warszawy. Dzielnica ta graniczy z Targówkiem, Pragą Północ, Pragą Południe, Rembertowem oraz miastami Ząbki i Marki położonymi w powiecie wołomińskim. Obszar ten zajmuje powierzchnię ponad 24 kilometrów kwadratowych. Liczba mieszkańców tej dzielnicy przekracza poziom 123 tysięcy osób.

Targówek jest bardzo ważnym obszarem zapewniającym sporo miejsc mieszkalnych na różnych osiedlach. Dodatkowo jest to siedziba wielu firm działających w przemyśle. W związku z tym w godzinach szczytu można spotkać na ulicach wielu mieszkańców dzielnicy i pracowników firm znajdujących się na terenie Targówka.

Należy też pamiętać o dość dużej wartości rekreacyjno-turystycznej opisywanej dzielnicy. Prawie 30% powierzchni tego obszaru to tereny zielone czyli Park Bródnowski oraz Park im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”. Jeśli chodzi o ciekawe zabytki to na terenie Targówka znajduje się Cmentarz Bródnowski z drewnianym kościołem z XIX wieku, cmentarz żydowski, lasek bródnowski, Teatr Rampa oraz liczne budynki drewniane.

Powyższe cechy sprawiają, że Targówek jest dzielnicą charakteryzującą się sporym natężeniem ruchu drogowego generowanego przez mieszkańców dzielnicy, pracowników lokalnych firm z branży przemysłowej oraz osoby zainteresowane lokalnymi zabytkami. Wielu z nich posiada auta wyposażone w turbosprężarki. Warto aby takie osoby posiadały kontakt z firmą taką jak nasza. Dzięki temu uzyskają profesjonalną pomoc na wypadek nagłej awarii lub zużycia turbiny.

Nasza pracownia znajduje się w Warszawie, więc klienci z Targówka mają do nas blisko i nie muszą wysyłać nam turbin drogą kurierską. Bardzo często okazuje się, że posiadamy na stanie odpowiedni model zregenerowanej turbosprężarki, więc dokonujemy wymiany od ręki. Udzielamy gwarancji na każde urządzenie, ponieważ mamy pewność, że usługi wykonywane przez nasz wykwalifikowany i doświadczony personel korzystający z nowoczesnego sprzętu są bardzo skuteczne. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy, warsztaty samochodowe czy też stacje serwisowe z Targówka.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się