Regeneracja turbosprężarek

Specjalistyczny serwis regenerujący turbosprężarki. Naprawiamy turbo do większości pojazdów.

Regeneracja turbosprężarek Ursynów – naprawa turbiny

Kolejną obsługiwaną przez nas dzielnicą jest Ursynów leżący w lewobrzeżnej części Warszawy na południu. Obszar ten graniczy z Włochami, Mokotowem oraz Wilanowem. Od południa z kolei Ursynów graniczy z gminą Piaseczno, Konstancin-Jeziorna oraz Lesznowola. Prezentowana dzielnica została przyłączona do Warszawy w roku 1951. Jest to duża dzielnica pod względem obszaru, ponieważ zajmuje ona powierzchnię prawie 44 kilometrów kwadratowych. Na terenie Ursynowa mieszka ponad 149 tysięcy mieszkańców.

Duża liczba osiedli mieszkalnych przekłada się na dużą liczbę samochodów jeżdżących po drogach znajdujących się na terenie Ursynowa. Sporo zmotoryzowanych mieszkańców tej dzielnicy posiada pojazdy z silnikami, w których są zamontowane turbosprężarki. W przypadku awarii takiego elementu zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się fachową regeneracją i naprawą turbosprężarek. Na stanie posiadamy bardzo wiele urządzeń tego rodzaju, które już przeszły regenerację, więc istnieje możliwość wymiany za dopłatą. Mieszkańcy Ursynowa nie muszą korzystać z obsługi kurierskiej, ponieważ nasza pracownia znajduje się w Warszawie, więc wystarczy po prostu do nas przyjechać. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualny, firmy, warsztaty samochodowe oraz stacje serwisowe z Ursynowa i całej Warszawy.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się